x

KingKong-Tools profilis

Gaminiai naudojami pačiomis sunkiausiomis sąlygomis visame pasaulyje. Jie smulkina pavyzdžiui Kanadoje ar JAV, padeda statant kelius Švedijoje arba Austrijoje ir atlieka savo darbą Vokietijoje, diena iš dienos dirbdami daugelyje medienos smulkintuvų ir kapoklių.
Dar nepasiektas konkurentų patikimumas, greitas aptarnavimas ir didelis sandėliai įtikina naudoti mūsų paslaugomis daugelį naudotojų visame pasaulyje. Mūsų jauna ir labai motyvuota komanda parems jus mielai pasirenkant jums tinkamiausią darbinę dalį jūsų mašinai, pasirūpinsk greitu užsakymo įvykdymu ir punktualiu pristatymu.Praktiškai visiems žinimiausiems rinkoje miško frezoms, kelmų frezoms, medienos kapoklėms, akmenskaldėms ir medienos smulkintuvams galite užsakyti detales iš mūsų sandėlių Vokietijoje. Visi mūsų gaminiai yra apdorojami smėliasrove ir supakuojami į patogias pakuotes. Tai mes suprantame kokybę "MADE in GERMANY"
  
Mūsų ilgalaikė patirtis kurią įgijome nuo 1996 metų ir su geriausių kietmetalio gamintojų parama galime kaip vienintelė bendrovė pasiūlyti optimaliausią sprendimą jūsų smulkinimo mašinoms.
  
Su mūsų patyrusiais naudojimo technikais analizuojame situacijas pas naudotoją vietoje ir kartu bendradarbiaujant su savo partneriais iš gamybos srities paruošiame individualų sprendimą. Parenkant tinkamą geometriją ir kietmetalio rūšį mes ženkliai pageriname jūsų kapoklės, smulkintuvo, frezos, akmenskaldės darbą ir prailginame jūsų darbinių dalių tarnavimo laiką. Tai sutaupo daug laiko ir pinigų.
  
Mes laikomės savo įsipareigojimų. Galite mumis pasitikėti!

KingKong-Tools - Work smart

Equipo de KKT 2018

Copyright © 2016 KingKong-Tools. All rights reserved.